Bezpłatne planowanie i pomoc dla Ciebie! >>
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na...
spawane szwy easyswitch 2 lata gwarancji cięcie cyfrowe wind resistance 20 kmh ochrona przed słońcem

Nobody has posted a review yet
in this language

Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- Na Wymiar Markiza pionowa z haczykami i ramionami w komplecie

Odnośnik

EasyRoll V2 CUSTOM to wykonana na zamówienie markiza w pionie opuszczana.
Ma haki i ramiona
w całości wyprodukowana we Włoszech, co eliminuje odblaski i poprawia Twoją prywatność.
rozwiązanie ekonomiczne, praktyczne, szybkie i minimalnie inwazyjne dla Twojego tarasu, balkonu lub werandy .
Produkt do samodzielnego montażu nie wymaga siły roboczej wyspecjalizowanej w instalacja.

EasyRoll V2 obniża temperaturę we wnętrzu do 15°C!
Jest dostępny w 2 różnych rodzajach tkaniny; Purishade® wodoodporny o Oddychający splot5, dowiedz się więcej, klikając tutaj.
EasyRoll V2 jest również produkowany w standardowych rozmiarach, przejdź do produktu.

Dlaczego warto wybrać EasyRoll V2:

 • Technologia EasySwitch
  Przekształć swoją markizę w przezroczystą markizę na zimę
  poprzez wymianę poszycia na EasyClear® firmy Maanta.
  Jedyny wymienny w mniej niż 2 minut bez konieczności demontażu całego namiotu.
 • Nadwymiarowa średnica rolki 75 zaprojektowana dla EasySwitch
 • Terminal w aluminium

ZAWIERA 70 euro na akcesoria :

 • Ramiona z regulowaną pozycją od 0° do 180°
 • Haki do mocowania do podłoża
 • Mocowanie płyt do ściany lub sufitu
 • Wciągarka z prętem 150 cm

Jest dostarczany w stanie zdemontowanym , dzięki czemu walec i każdy z jego elementów można łatwo przetransportować nawet na najwyższe piętra.

EasyRoll V2 to jedyna modułowa i modułowa markiza pionowa.
Ponownie wykorzystuje tę samą instalację do zmiany materiału w zimie , z systemem EasySwitch , który można wymienić ściereczka do cienia z przezroczystą ściereczką przeciwdeszczową i wiatroodporną w mniej niż 2 minuty, bez konieczności zdejmowania wałka! Kliknij tutaj, aby wyświetlić arkusze zastępcze.

* Ta markiza opuszczana nie jest zmotoryzowana

materiał tkanina: Braid5
 • Purishade®
 • Braid5
Kolor: Braid5 Cloud/White
 • Braid5 White
 • Braid5 Ivory
 • Braid5 Cloud/White
 • Braid5 Black/White
 • Braid5 Graphite
 • Braid5 Blue/White
Przewidywane doręczenie 
z UPS Carbon Neutral

Opis

Easy Roll v2 narodził się z różnych i konkretnych potrzeb, które nasz zespół miał zarówno w biurze jak i w domu, połączenie technologii funkcjonalność przy zachowaniu niższej ceny w tym segmencie.

Wyposażony jest w praktyczne haczyki, które można przymocować do poręczy lub ścian, aby zabezpieczyć dolny terminal i zapewnić stabilność. Dzięki praktycznemu, opatentowanemu systemowi Easy Switch, możesz bardzo szybko zmienić pokrowiec w okresie zimowym.
Wystarczy zamówić zamienną przezroczystą osłonę z PVC, aby odizolować się od zimna i uzyskać więcej światła!

Mając tylko jeden namiot i dwa pokrowce możemy dostosować się do zmian w sezonie i potrzeb!

Problem, który wszyscy znamy: Gdy tylko słońce świeci w okna, wnętrze nagrzewa się bardzo mocno. Co więcej, praca w bezpośrednim świetle słonecznym jest naprawdę irytująca. Dzięki Easy Roll możesz cieszyć się jasnym otoczeniem bez denerwujących odblasków!

Rozwiązanie: aby rozwiązać te potrzeby stworzyliśmy solidny, ale ekonomiczny produkt, Made in Italy, który testowaliśmy przez ponad 18 miesięcy. Easy Roll V2 jest markizą opuszczaną wyposażoną w praktyczne haki, które pasują do dolnego zacisku i mogą być mocowane do rur ogrodzenia, a nie do mat. płotów, a nie ścian: po opuszczeniu markizy pozostanie ona stabilna dzięki temu zastosowaniu!

Markiza opuszczana jest dostarczana w stanie zdemontowanym.
Wewnątrz opakowania będzie bardzo łatwa do wykonania instrukcja montażu.
W instrukcji znajdziesz listę produktów, które otrzymasz.
Po otrzymaniu materiału sprawdź, czy wszystko jest na swoim miejscu i w kilku krokach zainstalujesz swoją markizę!Haki do markiz pionowych

Normalnie sprzedawane jako akcesoria w tej wersji są one wliczone w cenę (2 sztuki). Haki oczkowe idealnie nadają się do mocowania markizy do podłogi lub poręczy, są niezbędne, aby zapobiec trzepotaniu markizy nawet przy lekkim wietrze. Odległość między otworami oczek wynosi 4 cm, wkręty są dołączone do zestawu.

Markiza opuszczana z ramionami

Ten ekonomiczny model może być łączony z ramionami dystansowymi, które nie są wliczone w cenę. Przegubowe i regulowane ramiona o długości 50 cm wykonane z aluminium umożliwiają rozłożenie markizy, a nie jej pionowe opuszczenie, tworząc przewiewność przy zachowaniu prywatności. Pochylenie uzyskane dzięki ramionom tworzy przyjemniejszy efekt estetyczny, rozwiązanie porównywalne z markizami ramieniowymi.

Silny

Cyfrowa obróbka i starannie dobrane materiały zapewniają najwyższą wytrzymałość. EasyRoll może z łatwością osiągnąć wymiary do 350 cm szerokości i wysokości. Tkanina Braid5 jest idealna do intensywnego użytkowania na zewnątrz i doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych.

Na wymiar

Ten nasz model jest również dostępny z dokładnością do jednego centymetra. W ten sposób można perfekcyjnie chronić swoją przestrzeń zewnętrzną! Dostępne są również rozmiary standardowe, takie jak markiza rozwijana 400x300, jak również 300x250, 200x250, 250x250 i wiele innych kombinacji. Jeśli masz krótszą długość niż nasze standardy, nie martw się: nadmiar materiału może pozostać zawinięty w rolkę!

Zalety

Wszechstronność

Markiza może być dowolnie podnoszona i opuszczana. W ten sposób możemy dostosować ilość słońca lub prywatności, które chcemy w tym dokładnym momencie.

Versatilità

Bezpieczeństwo

Profile i przeguby są Made in Italy i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ są ponadwymiarowe.

Sicurezza

Tkaniny i ochrona przed promieniowaniem UV

Wykorzystane tkaniny posiadają certyfikaty UV30+ lub 50+ i blokują od 90% do ponad 97,5% szkodliwych promieni.Wiatroodporność zapewniona jest dzięki zaczepom i ramionom, wytrzymują one nawet najsilniejsze podmuchy.

Tessuti e protezione

Łatwa instalacja

Ta markiza rozwijana jest niezwykle łatwa w montażu nawet dla osób nie będących fachowcami! Instrukcja montażu rozwieje wszelkie wątpliwośc

Installazione facile

Mocne strony

Mocne strony Maanta

Oszczędność energii

Zmniejszenie ilości energii słonecznej dostającej się do pomieszczenia przez okna i szyby może być bardzo trudne, zwłaszcza na dużych powierzchniach. Zastosowanie rolet zewnętrznych opuszczanych może być jednym z najlepszych rozwiązań dla Osłona fasady przed promieniami słonecznymi UV i zapobieganie nagrzewaniu - przewaga nad roletami wewnętrznymi jest ogromna. W rzeczywistości, roleta zewnętrzna może zmniejszyć ilość promieniowania słonecznego nawet o 85%, co w konsekwencji prowadzi do zmniejszenia ilości chłodzonej powierzchni wewnętrznej. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób zainteresowanych oszczędzaniem energii i dbaniem o środowisko.

Risparmio di energia

Tkanina Braid5

Dobra tkanina kurtyny kropli musi być mechanicznie silna i odporna na ciepło. Nasza Tkanina Braid5 jest wykonana z rdzeniem poliestrowym, jest stabilna wymiarowo i przyjazna dla środowiska. Jest również odporny na rozciąganie i zginanie. Okazuje się, że jest bardzo stabilny nawet przy dużych zmianach temperatury temperatury, takie jak pomiędzy latem a zimą. Dlatego pomaga chronić przed letnim upałem i izolować ciepło ścian w zimie. Może zmniejszyć zużycie energii nawet o 33% i zablokować 90% do 96% promieni UV! Pomyśl tylko, że może on obniżyć temperaturę w pomieszczeniu o 5 do 15 stopni Celsjusza! Nasz Braid5 ma otwarcie Nasz Braid5 ma rozwarcie 5%, które jest najbardziej odpowiednie dla pionowych projektów zacieniania słonecznego.

Tessuto Braid5

Redukcja odblasków

Nadmierne nasłonecznienie może prowadzić do irytującego zjawiska, jakim są odblaski. Jest to szkodliwe dla oczu i może powodować stres lub zmęczenie. Odpowiednie osłonięcie okien markizą redukuje to dokuczliwe zjawisko, ponieważ zapewnia doskonałą i przyjemną jasność oraz stwarza bardziej komfortowe warunki w pomieszczeniach.

Riduzione dell’abbagliamento

Regulowane zaciemnienie

Regulacja opadania tkaniny w żaluzjach pionowych oferuje systemy regulacji pozwalające na wybór pożądanego stopnia zaciemnienia, doskonale osłaniające/osłaniające wnętrze przed odblaskami. Dzięki ustaleniu najbardziej odpowiednich środków zaciemniających można uzyskać Wysokość rolety pozwala kontrolować ilość światła wpadającego do wnętrza. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i skorzystanie z sezonowej W ten sposób można zmaksymalizować naturalne światło i wykorzystać zmiany sezonowe, zacieniając promienie w cieplejszych miesiącach i pozwalając powierzchniom domu ogrzać się w chłodniejszych okresach. chłodniejsze okresy. W zimie słońce jest nisko i będzie bardziej dokuczliwe dla Twoich oczu!

Ombreggiatura regolabile

Ochrona przed promieniowaniem UV przy zachowaniu ostrości wzroku

Niezależnie od koloru i tkaniny, nasze rolety łączą w sobie funkcję pochłaniania ciepła i filtrowania światła. Możesz wybrać ilość przesiewu w zależności od rodzaju tkaniny, którą wybierzesz. Możemy zatem regulować światło z zewnątrz i a jednocześnie zapewniają pewien stopień prywatności. Dzięki skutecznemu filtrowaniu promieni UV rolety te nadają się do każdego pomieszczenia. gdzie chcesz mieć odpowiednią kontrolę nad prywatnością i dystrybucją naturalnego światła. W ten sposób można korzystnie wpłynąć na zmniejszenie ciepła i blasku z zewnątrz, przy jednoczesnym zachowaniu jasności w pomieszczeniach.

Protezione dai raggi UV mantenendo la vista

instrukcje

Przewodnik do pobrania w formacie PDF z kartą danych technicznych, zawartością opakowania i instrukcją montażu Easy Roll V2.

CKliknij tutaj, aby pobrać przewodnik.

Recenzje

Recenzje

logo vele maanta
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Najwyższej jakości zacieniacze, wcześniej kupiłem od konkurencyjnych marek, które nie mają nic wspólnego z żaglami Maanta.

Polecam, 5 gwiazdek super zasłużonych

Sebastiano Marchesini


Opinia pozostawiona w Google MyBusiness,, patrz inne

logo vele maanta
DOSKONAŁE WSPARCIE

Wsparcie lepsze niż Amazon - bardzo miła i pomocna obsługa.

Wyjątkowa jakość i design zarówno masztów, jak i żagli.
Pierwszy test pod wiatr wykazał wyraźną wyższość zakupionego żagla 4x5 nad żaglem innej marki, który montowaliśmy wcześniej.

Żagiel jest przewiewny i doskonale radzi sobie z wiatrem.

Zamontowany na Etnie, doskonale i bez jakichkolwiek uszkodzeń zniósł padający deszcz popiołu wulkanicznego.

Davide Corsaro


Opinia pozostawiona w Google MyBusiness,patrz inne

logo vele maanta
DOSKONAŁA KONSYSTENCJA

Konsystencja żagla jest wręcz doskonała, jego odporność na podmuchy wiatru (podczas silnej burzy bez jakichkolwiek konsekwencji) i wygodne pierścienie mocujące liny.

Jedyna negatywna uwaga to niewielka niedoskonałość szwów, która jednakże do tej pory nie stanowiła żadnych problemów.


Diego


Opinia pozostawiona na Amazon, zobacz inne

FAQ

Jak mierzyć markizy pionowe?

Wszystkie wymiary odnoszą się do kompletnej markizy z rolką i płytami mocującymi.

Tkanina/folia pcv jest nieco węższa.

Oto odległości od zewnętrznej strony talerza do tkaniny dla różnych produktów (odległości są symetryczne po każdej stronie).

Easy Clear i Easy Roll bez linek prowadzących:
Tkanina jest w sumie o 92 mm (46+46 mm) węższa niż cała konstrukcja.

Reef Roll z drutami prowadzącymi:
Płótno jest w sumie o 98 mm (49+49 mm) węższe niż cała konstrukcja.

Wymiary płyt mocujących są identyczne dla wszystkich modeli żaluzji pionowych Maanta.

Produkt dodany do listy życzeń