Z kodem DOUBLEXMAS otrzymasz dodatkowe 10% rabatu i darmową wysyłkę! Zobacz szczegóły

Maistra
designerska altana aluminiowa z przesuwanym dachem

Innowacyjna altana pergola Maistra jest w całości wykonana we Włoszech z najwyższej jakości surowców przeznaczona do użytku zewnętrznego.Manewry otwierania i zamykania są niezwykle płynne i szybkie. Dostawa w ciągu kilku dni, DIY montaż w kilka godzin. Maistra będzie się świetnie prezentować w każdej sytuacji i miejscu, np. w ogrodzie, patio, przy basenie...
 • Purishade 270g
  Purishade 270g
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • wind resistance max 51-62
  wind resistance max 51-62
 • 500mm water column
  500mm water column
 • UV protection UPF 50
  UV protection UPF 50
 • 3 year warranty
  3 year warranty
 • cyfrowe ciecie
  cyfrowe ciecie
11 612,30 zł 16 589,00 zł

Zestaw podstawowy Maistra
Zestaw z 2 podstawami do innowacyjnej altany Maistra

Altanka Maistra staje się samonośna po zakupie opcjonalnego zestawu podstawowego.Maistra w wersji z montażem stałym może być montowana w krótkim czasie, wymaga przewiercenia podłogi, zakotwienia do podłoża a co za tym idzie za pomocą prętów gwintowanych.Jeśli nie ma możliwości wiercenia, ten zestaw podstawowy jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem....
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • wind resistance max 30-39
  wind resistance max 30-39
2 134,30 zł 3 049,00 zł

Rozwiązania samonośne Maanta: mini przewodnik wyboru

Tutaj chcemy zgrupować wszystkie te rozwiązania, które są samonośne, a więc NIE wymagają stałego montażu na ziemi.

Począwszy od klasycznego za zadaszoną konstrukcję, zawsze było ono obowiązkowym elementem przestrzeni zewnętrznych.
Dzisiaj są ich wszystkie kształty, ale szczególnie przy projektowaniu w XXI wieku, nie są już ze spadzistym "chałupniczym" dachem. Nowoczesny dach altany jest płaski i składa się w poziomie. Konstrukcja, która może zajmować od 10 do 20 metrów kwadratowych, jest wsparta na 2 lub 4 nogach, dzięki którym jest samonośna. Tu również znajduje się nasz produkt Maistra, odporna do 62 kmh wiatru (w zależności od rodzaju montażu), to altana wykonana z najwyższej jakości surowców zaprojektowana specjalnie do użytku zewnętrznego. Aluminium i polipropylenbezobsługowe i nie stwarzają problemów z rdzą i pleśnią. Nadaje się również do wymagających środowisk, takich jak obszary zasolone (morze), wietrzne (góry) lub narażone na częste opady.

Innym rozwiązaniem do pokrycia obszaru zewnętrznego jest pergola; termin ten jest używany do określenia samonośnej konstrukcji z 2 lub 4 nogami wspierającymi i płaskim poziomym dachem, zdolnym do pokrycia 15 do 30 metrów kwadratowych. Również pod tym pojęciem wielu naszych klientów identyfikuje Maistra; pergolę Maanta mini.
W ostatnich latach dużo mówi się o pergoli bioklimatycznej, czyli pergoli z otwieranym dachem, który pozwala na ucieczkę ciepłego powietrza na zewnątrz. Można go umieścić w ogrodzie i normalnie zamknąć z boku, by móc korzystać z niego w czasie zimy.

Dalej mamy klasyczne i historyczne pergole drewniane; najczęściej wykorzystywane do osłaniania samochodu przed warunkami atmosferycznymi.

Więcej możemy powiedzieć o umbrelach, czyli prostym rozwiązaniu wspartym na jednym słupie. Praktyczny i szybko składany, pomaga pokryć bardzo małe przestrzenie.

Wreszcie, praktyczna i z zapewnionym efektem scenicznym, znajdziemy zasłonę cieniującą, dostępną u nas w trzech głównych modelach, również wykonywanych na wymiar, pokrywających ponad 40 mkw.
Dowiedz się więcej, kliknij tutaj.

Produkt dodany do listy życzeń