Pomysł zacieniających żagli tylko w barach i restauracjach już minął.

Markizy są teraz powszechnym elementem we wszystkich domach i ogrodach, są praktyczne, ekonomiczne i dodają odrobinę elegancji i wzornictwa .

Odkryj pomysły i rozwiązania, które proponujemy do montażu żagli ogrodowych.


Żagle ogrodowe: pełny wybór na Maanta.it!

Zasłony ogrodnicze żeglarskie są szybko rozwijającą się kategorią, ponieważ są one ekonomiczne, praktyczne, kolorowe. Dostarczą ogród i pozwalają nam lepiej cieszyć się przestrzeniami na zewnątrz.

Są one głównie podzielone na dwie główne kategorie: wodoodporne i cieniowanie. We Włoszech większość prośby znajduje się na tkaninie, która w pełni chroni przed wodą, ale uważaj na lekarstwo! Wkrótce dowiesz się, dlaczego!

Wodoodporne zasłony ogrodowe są wykonane z tkaniny poliestrowej. Są pranie w pralce w niskich temperaturach, a zima jest lepsza, aby pozostawić ich suche, aby przechowywać je w suchym miejscu i chronione przed słońcem, opiekując się dobrze. Dużą zaletą, którą oferują, jest to, że chronią zarówno przed słońcem (nazywane są również żaglami parasolem ogrodowym) i deszcz. Wystarczy dać ci przyjemną skłonność i ładne napięcie, aby umożliwić odpływ wodny, wszystkie dobrze wyjaśnione koncepcje w naszym przewodniku instalacji.

Zacienione żagle ogrodowe są wykonane z polietylenu (HDPE). Aby koncepcja wyraźnie wyobraża sobie gęstą sieć dzianiny. Dlatego nie chroni nas nas przed wodą, ale ... zapewnia zatem lepszy cyrkulację powietrza zapewnia kilka stopni niż wodoodporna wersja podczas podgrzewania letnich.

W panoramie zasłony ogrodu żeglarskiego musimy następnie wybrać przede wszystkim pomiędzy wodoodpornością i cieniowanie, każdy z nich ma swój konkretny adres. Jeśli szukamy ochrony przed letnim ciepłem, lepsza sieć HDPE, jeśli chcemy pełnej ochrony, pod warunkiem, że czujesz się trochę więcej ciepła, lepiej wybrać wersję wodoodporną.

Nadsze znaczenie w instalacji żagli i sukcesu dobrego pokrycia mają jednak środki kotwióści.

Produkt dodany do listy życzeń