Masz taras i chciałbyś stworzyć osłonę przeciwsłoneczną?
Weź pod uwagę żagle tarasowe , proste, ekonomiczne, ale trzeźwe i funkcjonalne rozwiązanie.

Stylowe wyposażenie bez poświęcania komfortu


Żagle tarasowe, skontaktuj się z Maantą, specjalistą od żagli przeciwsłonecznych

żagle na zewnątrz Zadaszenie tarasu nie jest prostym wyborem, bo fajnie byłoby połączyć różne potrzeby, takie jak praktyczność, styl, funkcjonalność, cena.
Żagle przeciwsłoneczne na tarasy często łączą wszystkie 3 te cechy.
Są praktyczne : łatwe i szybkie, zarówno w montażu, jak i demontażu.
Stylowe : oferują czyste i niezbędne linie, ale jednocześnie oferują aktualność, ruch i możliwość wyboru między różnymi rozmiarami, tkaninami i kolorami.
Są funkcjonalne : dzięki szczególnie do opracowanych przez nas specjalnych zestawów kotwiących będzie można przechylić każdy kąt pochylenia żagli do tarasów, zapewnienie ochrony przed słońcem i deszczem, która jest zawsze skuteczna nawet w zmiennych warunkach, takich jak przesunięcie słońca w ciągu dnia lub miesięcy.
Są tanie: od 30 euro można kupić żagiel, a 9 euro kotwicę. Kijki do żagli przeciwsłonecznych z możliwością podniesienia a opuszczenie każdego narożnika i płyty do ziemi kosztowało nieco ponad 150 euro.Wersje zwijane i zmotoryzowane również zaliczają się do kategorii żagli przeciwsłonecznych na tarasy.
Dzięki możliwości zaczepienia zarówno do ściany, jak i do podłoża, ten rodzaj zadaszenie można łatwo wkomponować w każdy rodzaj tarasu. Jest zmotoryzowany i wyposażony w czujnik wiatru: gdy jest zbyt duży, osłona chowa się i owija wokół wysięgnika centralnego. Nasza opatentowana wersja, dzięki swojemu obwodowi, sprawi, że tkanina obiciowa będzie stale napięta, a to zapewni precyzyjne odprowadzanie wody deszczowej oraz lepszą odporność na wiatr. Wszystko to oznacza większe bezpieczeństwo i spokój. Gdy chcemy cieszyć się naszym otwartym niebem wystarczy owinąć ręcznik i wrócimy, aby cieszyć się rozgwieżdżonym niebem. Zmotoryzowana i skrojona na miarę firmy Somfy CoR 2.0 to najlepiej działająca markiza żaglowa z napędem silnikowym na rynku , zdolna pokryć do 70 metrów kwadratowych , w porównaniu z 50 konkurentami.

Największy wybór zadaszeń tarasowych tylko w Maanta!

żagle na tarasy
Produkt dodany do listy życzeń