żagle tarasowe

Masz taras i chciałbyś stworzyć osłonę przeciwsłoneczną?
Weź pod uwagę żagle tarasowe proste, ekonomiczne, ale trzeźwe i funkcjonalne rozwiązanie.

Stylowe wyposażenie bez poświęcania komfortu

Żagle na tarasy, odkryj inteligentne rozwiązania na maanta.pl

Zadaszenie tarasu nie jest prostym wyborem, ponieważ fajnie byłoby połączyć różne potrzeby, takie jak praktyczność, styl, funkcjonalność, cena. Żagle przeciwsłoneczne na tarasy bardzo często łączą wszystkie 4 te cechy.

  • Są praktyczne: szybkie i łatwe, zarówno w montażu, jak i demontażu.
  • Są stylowe: oferują czyste i niezbędne linie, ale jednocześnie dają aktualność, ruch i możliwość wyboru między różnymi rozmiarami, tkaninami i kolorami.
  • Są funkcjonalne: przede wszystkim dzięki opracowanym przez nas specyficznym zestawom kotwiącym będzie można przechylić każdy kąt pokrycia żagli tarasowych, zapewniając ochronę przed słońcem i deszczem, która jest skuteczna zawsze nawet przy zmiennych warunkach, takich jak ruch słońce w ciągu dnia lub miesięcy.
  • Są korzystne: od 39 euro można kupić żagiel i kotwicę ścienną za 19,95 euro. Żagle przeciwsłoneczne z mocowaniem do ściany kosztują od 179 euro.
Zmotoryzowane i zwijane żagle przeciwsłoneczne

Zmotoryzowane i zwijane żagle przeciwsłoneczne

Firma Maanta opracowała również zwijane żagle przeciwsłoneczne. Dzięki możliwości mocowania do ściany oraz za pomocą słupków, ten rodzaj osłony można łatwo wkomponować w każdy rodzaj tarasu. Niektóre modele są zmotoryzowane i wyposażone w czujnik wiatru: przy silnym wietrze osłona chowa się i owija wokół wysięgnika centralnego. Nasza opatentowana wersja, dzięki swojemu obwodowi, sprawi, że tkanina obiciowa będzie stale napięta, a to zapewni precyzyjne odprowadzanie wody deszczowej oraz lepszą odporność na wiatr.

Wszystko to oznacza większe bezpieczeństwo i spokój. Gdy chcemy cieszyć się naszym otwartym niebem wystarczy owinąć ręcznik i wrócimy, aby cieszyć się rozgwieżdżonym niebem. Zmotoryzowana i wykonana na miarę markiza Somfy CoR 2.0 to najlepiej sprawdzająca się na rynku markiza żaglowa z napędem silnikowym, która może pokryć do 70 metrów kwadratowych w porównaniu z 50 produktami konkurencji.

Produkt dodany do listy życzeń