<<< Lato 2021 - Wielki Finał>>>
-10% na Easy Shade / -15% na Ulisse i Alu-SimplE słupach
DARMOWA wysyłka od 50 €. Oferta ważna do 20.09.

Wiaty samochodowe: Zabezpiecz swój samochód także przed gradem

Markizy żaglowe stanowią doskonałą alternatywę jako zadaszenie parkingów samochodowych.

Umożliwiają zabezpieczenie przed gradem i prażącym słońcem.

copertura auto anti-grandine a vela

Bardzo często jednak klienci pytają nas, która tkanina najlepiej sprawdza się w tego typu zastosowaniach.
Zabezpieczenie samochodu przed gradem jest z pewnością jednym z priorytetów.

Możemy powiedzieć, że tkanina oddychająca HDPE jest z pewnością najlepsza, ponieważ:

  1. Jest całkowicie ODPORNA NA ROZERWANIE, a dzięki temu doskonale poradzi sobie w przypadku gradu. Natomiast tkanina wodoodporna może się rozerwać.
  2. W warunkach silnego wiatru (podobnie, jak w przypadku gradu) jej naturalna perforowana tekstura umożliwia przepuszczanie powietrza. Natomiast tkanina wodoodporna może wytwarzać niebezpieczne kieszenie powietrzne, które będą powodować obciążenie uchwytów montażowych i rozerwanie materiału
  3. W warunkach wysokiej temperatury tkanina HDPE umożliwia ulatnianie się gorącego powietrza w kierunku do góry, podczas, kiedy tkanina wodoodporna wykazuje tendencję do jego blokowania i powodowania 'duchoty''

copertura tettoia a vela per auto

Po wybraniu najbardziej odpowiedniej opcji weryfikujemy również zalety tkaniny HDPE pod kątem markiz żaglowych i porównujemy je z klasycznymi, powszechnie produkowanymi systemami z wysięgiem..

Te tradycyjne pergole i wiaty samochodowe (przykład na zdjęciu) posiadają duże zalety ale też i wady.

Zadaszenie miejsca parkowania samochodu w najlepszej cenie, w wyjątkowym stylu i funkcjonalności marki Maanta!

Zaletą jest z pewnością fakt, iż jest całkowicie wysuwana, a dzięki temu nie stwarza żadnych utrudnień podczas otwierania drzwi samochodu.

vantaggio vela ombreggiante come copertura auto rispetto a pensiline tradizionali

Natomiast jej dużą wadą jest brak możliwości ustawienia i zmiany wysokości różnych narożników zadaszenia. W ten sposób - jak widać na zdjęciu - przez większą część dnia NASZ SAMOCHÓD MOŻE POZOSTAWIAĆ CAŁKOWICIE NIEOSŁONIĘTY PRZED SŁOŃCEM.

Zakup naszego systemu zawierającego maszty do żagli przeciwsłonecznych ALU SIMPLE, umożliwia dowolną regulację wysokości wszystkich naroży. W ten sposób możemy łatwo obliczyć ruch słońca i zabezpieczyć ZAWSZE samochód przed promieniami słonecznymi.

Ponadto uwzględniając wysokość samochodów, które zwykle będą parkowane pod nim, nasze zabezpieczenie przed gradem będzie znacznie bardziej skuteczne, ponieważ umożliwia większe naprężenie plandeki w sposób bardziej przylegający do dachu pojazdów. Nasz system jest naprawdę innowacyjny pod kątem funkcjonalności i stylu w porównaniu do tradycyjnych zabezpieczeń stosowanych na parkingach samochodowych.

carport moderno a vela

Wśród gamy dostępnych rozmiarów tkanin znajdują się takie rozmiary jak 5x5, które mogą doskonale osłonić dwa samochody, jak pokazano na zdjęciu niżej. Ale jeśli to nie wystarczy - są dostępne również wymiary 5,5x5,5 lub 4,5x6,5. Każdy kolor posiada 21 wariantów wymiarowych, dlatego z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie!

Oprócz tego musimy pamiętać o tym, że w przypadku kilku modułów będziemy potrzebować tylko jednego masztu do ich montażu: Wystarczy kupić jeden słupek do zamocowania dwóch lub więcej narożników do tego samego masztu dla żagli przeciwsłonecznych. Dzięki zintegrowanej szynie są możliwe różne konfiguracje!

palo per vele copertura auto

progettazione carport copertura auto

Pokrowiec parkingowy w najlepszej cenie, stylu i wyjątkowej funkcjonalności dzięki Maanta!

protezione per auto a vela


Zaakceptować
Używamy również plików cookie stron trzecich, które poprawiają jakość usług, nawigacji i promocjiWięcej informacji