<<< Lato 2021 - Wielki Finał>>>
-10% na Easy Shade / -15% na Ulisse i Alu-SimplE słupach
DARMOWA wysyłka od 50 €. Oferta ważna do 20.09.

Maanta: Produkcja markiz żaglowych i Masztów do Żagli Przeciwsłonecznych


Maanta powstała jako marka zarejestrowana przez Bega srl, prowadząca bezpośrednią sprzedaż od producenta do konsumenta, produktów funkcjonalnych charakteryzujących się doskonałym stosunkiem jakościowo-cenowym, łatwych w montażu.

Rozwój w branży wyposażenia powierzchni zewnętrznej rozpoczął się w 2006 roku, kiedy to Marco i Andrea Bettega złożyli swój pierwszy wniosek patentowy na wynaleziony mechanizm, umożliwiający napinanie tkaniny markiz żaglowych w innowacyjny i funkcjonalny sposób.

Opracowane patenty (3 dla OmbrelA, - największego zwijanego parasola na rynku światowym i 3 dla zwijanych markiz żaglowych) świadczą o wysokim poziomie badań, rozwoju i doskonalenia spółki z Vicenzy.

Aktualnie prowadzone współprace wykazują, że ścieżka innowacji przyciąga uwagę powszechnie znanych kreatywnych projektantów.

Piazza Faber w miejscowości Tempio Pausania, zaprojektowana przez włoskiego architekta Renzo Piano                                                                 W czerwcu 2016 Bega srl uczestniczyła w uroczystości oddaniania do użytku placu Piazza Faber w miejscowości Tempio Pausania, zaprojektowanego przez włoskiego architekta Renzo Piano, w celu uczczenia jego wielkiego przyjaciela Fabrizio De Andrè.

Naszym zamierzeniem było stworzenie markiz żaglowych rolowanych, zawieszonych na stalowych linach i przymocowanych do budynków znajdujących się w pobliżu. W ten sposób chcieliśmy uzyskać widok przypominający kolorowe kredki (typu Faber -  kochane przez włoskiego autora piosenek De Andrè), które po rozwinięciu zamieniają się w kolorowe żagle zdobiące całe otoczenie.

Pomimo różnych ankiet przeprowadzonych przez najbardziej prestiżowe firmy, słynny włoski architekt z Ligurii wybrał właśnie firmę Bega srl oferującą innowacyjne, proste i funkcjonalne rozwiązania techniczne w zakresie naprężania żagli, które zapewniło stabilne przez wiele lat  metody rozwijania i zwijania 14 żagli sterowanych jednocześnie przez jeden elektroniczny sterownik.

Projektowanie

Nagromadzone z biegiem lat doświadczenie i połączenie technologii żeglarskich z innowacją sprawia, że wszystkie nasze produkty powstają w naszym zakładzie we własnym zakresie, z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania 3D. To właśnie również dzięki wewnętrznemu profesjonalizmowi jesteśmy w stanie wyprodukować żagle rolowane o powierzchni 80 metrów kwadratowych, z bomami rolowanymi o długości do 13 metrów, umożliwiającymi  sterowanie w trybie zdalnym z zastosowaniem aplikacji zainstalowanych w telefonie komórkowym. Tylko 2 firmy na świecie - włącznie z naszą - są w stanie wyprodukować żagle o powierzchniach gwarantujących doskonałe ich napinanie.

Produkcja

Proces produkcyjny opiera się na różnych logikach, pomimo, iż bardzo cenimy obróbkę wewnętrzną, szczególnie w odniesieniu do wyrobów ze stali i aluminium. W odniesieniu do produkcji materiałów tekstylnych, opracowaliśmy tkaniny najbardziej odpowiednie dla naszych potrzeb, wraz z imponującymi przedsiębiorstwami na wschodzie, plasującymi się w czołówce w zakresie stosowanych technologii. Tkaniny te są wykorzystywane stosownie do naszych specyfikacji i przy użyciu naszych maszyn i technologii. Stosunek jakościowo cenowy, który jesteśmy w stanie zaoferować jest wynikiem naszych badań w zakresie najbardziej odpowiednich surowców oraz najbardziej racjonalnej i profesjonalnej produkcji.

Nieustannie dbamy o to, by oferować produkty, wyjaśniając przede wszystkim wartość dodaną każdego z nich. W naszej firmie nie zajmujemy się kupowaniem gotowych już i zapakowanych artykułów i zmianą naniesionej na nie etykiety producenta! Projektujemy zawsze oryginalne artykuły o różnych funkcjach.

Mocno wierzymy w ludzi młodych: Średni wiek naszego kierownictwa kształtuje się poniżej 40.tki, podobnie sytuacja wygląda wśród naszych kolegów.

Dziękujemy za czas poświęcony na lepsze "poznanie naszej firmy” i sprawia nam to ogromną przyjemność. Mamy nadzieję, że  udało nam się przekazać choć część naszej pasji, którą wkładamy w każdą naszą kreację.

 

Skontaktuj się z nami teraz


Zaakceptować
Używamy również plików cookie stron trzecich, które poprawiają jakość usług, nawigacji i promocjiWięcej informacji