Odkryj nowy ekologiczny dywan zewnętrzny „EF Maat”
W cenie od 249,00 zł!

Markiza pionowa Easy Roll 2.0 -- Standardowe Rozmiary
Markiza pionowa z haczykami i ramionami w komplecie

Easy Roll 2.0 to pionowa markiza z haczykami i ramionami w całości Made in Italy. To ekonomiczne, praktyczne, szybkie i mało inwazyjne rozwiązanie, które można zastosować na swoim tarasie, balkonie czy werandzie. Markiza pionowa z ramionami i hakami podłogowymi Kompatybilny z EasySwitch: przekształć swoją pionową markizę w przezroczystą markizę z PVC na...
 • spawane szwy
  spawane szwy
 • easyswitch
  easyswitch
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • cięcie cyfrowe
  cięcie cyfrowe
 • wind resistance 20 kmh
  wind resistance 20 kmh
 • ochrona przed słońcem
  ochrona przed słońcem
1 239,00 zł

Markiza Pionowa Reef Roll -- Standard
Markiza pionowa z kablami bocznymi w zestawie

Reef Roll to markiza pionowa z bocznymi linkami , która obniża temperaturę wewnątrz do 15°C. Jest to praktyczne, szybkie rozwiązanie, które można zastosować na werandach, pergolach, witrynach sklepowych, tarasach i balkonach . Dostępne również na wymiar, skonfiguruj online. Kable boczne ze stali nierdzewnej. Rolka o dużych wymiarach i płytkach mocujących...
 • spawane szwy
  spawane szwy
 • easyswitch
  easyswitch
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • cięcie cyfrowe
  cięcie cyfrowe
 • wind resistance 20 kmh
  wind resistance 20 kmh
 • ochrona przed słońcem
  ochrona przed słońcem
1 359,00 zł

Próbki tkanin Markiza pionowa

Poznaj innowacyjne tkaniny techniczne specjalnie opracowane i wybrane przez Maanta dla swoich namiotów premium! Wodoodporność Purishade® 270 gsmRewolucyjna wodoodporna tkanina polipropylenowa, wynik wielu lat rozwoju i badań.Wykonany jest z poszanowaniem natury (posiada certyfikat niskiego wpływu na środowisko).Dowiedz się wszystkich szczegółów na temat...
4,52 zł

Spostrzeżenia

Dzięki standardowym rozmiarom markizy zwijane są znowu tanie!

Aby znów być oszczędnym, wielu producentów oszczędza na materiałach, jednak w Maanta jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny markiz zwijanych, po prostu produkując produkt w wielu standardowych rozmiarach.
Skorzystaj z tej zalety, aby nie stracić na jakości.

Do małych tarasów polecamy markizy rozwijane o małych wymiarach 200x250; 250x250. W przypadku werand i pergoli najczęściej wybieranymi przez naszych klientów modelami są: 300x250 i 400x300.

W naszym katalogu mamy 9 standardowych rozmiarów, które dają możliwość ponad 200 kombinacji rozmiarów, modeli i kolorów.
Jeśli jednak jesteś w szczególnej sytuacji, pamiętaj, że zawsze istnieje możliwość wykonania markizy opuszczanej na miarę.

Tanio i tanio nie jest synonimem tandety: dlaczego?

Dzięki skrupulatnemu poszukiwaniu wysokiej jakości materiałów oraz własnemu rozwojowi technologii, form i matryc, Maanta oferuje produkt premium za niewielką cenę.
Rdzeń tanich żaluzji pionowych wykonany jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne przez 365 dni w roku.
Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, jest długo testowany, aby zapewnić niezawodność i trwałość.

Nasza tkanina Braid5 jest wykonana z rdzeniem poliestrowym i jest wyjątkowo odporna na zginanie, a także przyjazna dla środowiska. Latem pomaga chronić przed upałem, a zimą izolować ciepło ścian.
Braid5 może zmniejszyć zużycie energii nawet o 33% i zablokować od 90% do 96% promieni UV!

FAQ

Nie, ponieważ wszystkie nasze modele produkujemy we własnym zakresie, są one również dostępne w niestandardowych rozmiarach.
Jednak standardowe rozmiary są zawsze dostępne do natychmiastowej dostawy, takie jak 400x300, a nie 300x250, 250x250, 300x300, 200x350 i wiele innych kombinacji...
Jeśli masz krótszą długość niż nasze standardowe rozmiary, nie martw się: nadmiar materiału może pozostać zawinięty w rolkę!

W modelu EasyRoll V2 haki są wliczone w cenę.
Idealnie nadają się do mocowania rolety do podłogi lub poręczy i są niezastąpione, aby roleta nie trzepotała nawet przy lekkim wietrze.
Odległość między otworami na oczy wynosi 4 cm, a śruby są dołączone do zestawu.

Produkt dodany do listy życzeń