Jesień z Maantą: zniżka do 50 € na Solaria i Saill

Markiza pionowa EasyRoll v2 -- Standardowe Rozmiary
Markiza pionowa z haczykami i ramionami w komplecie

EasyRoll V2 to markiza pionowa z haczykami i ramionami w całości wyprodukowana we Włoszech, która eliminuje odblaski i poprawia twoją prywatność. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, praktyczny, szybki i minimalnie inwazyjny na taras, balkon lub werandę. Produkt do samodzielnego montażu nie wymaga specjalistycznej pracy przy instalacji. EasyRoll V2...
1 289,00 zł

Markiza Pionowa Reef Roll -- Standard
Markiza pionowa z kablami bocznymi w zestawie

ReefRoll to markiza pionowa z bocznymi linkami w całości wyprodukowana we Włoszech, która eliminuje odblaski i poprawia twoją prywatność. Jest praktyczna, szybka i minimalnie inwazyjne rozwiązanie dla Twojego tarasu, balkonu lub werandy. Produkt do samodzielnego montażu nie wymaga specjalistycznej robocizny do instalacji. Można go kupić z...
1 389,00 zł

Próbki tkanin Markiza pionowa

Poznaj innowacyjne tkaniny techniczne specjalnie opracowane i wybrane przez Maanta dla swoich namiotów premium!Wodoodporność Purishade® 270gRewolucyjna wodoodporna tkanina polipropylenowa, wynik wielu lat rozwoju i badań: absolutna wodoszczelność > 500mm słupa wody wysoka oddychalność > do 4 razy wyższa niż zwykłe tkaniny poliestrowe i akrylowe do...
4,53 zł

Dzięki standardowym rozmiarom markizy zwijane są znowu tanie!

Aby znów być oszczędnym, wielu producentów oszczędza na materiałach, jednak w Maanta jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny markiz zwijanych, po prostu produkując produkt w wielu standardowych rozmiarach.
Skorzystaj z tej zalety, aby nie stracić na jakości.

Do małych tarasów polecamy markizy rozwijane o małych wymiarach 200x250; 250x250. W przypadku werand i pergoli najczęściej wybieranymi przez naszych klientów modelami są: 300x250 i 400x300.

W naszym katalogu mamy 9 standardowych rozmiarów, które dają możliwość ponad 200 kombinacji rozmiarów, modeli i kolorów.
Jeśli jednak jesteś w szczególnej sytuacji, pamiętaj, że zawsze istnieje możliwość wykonania markizy opuszczanej na miarę.

Tanio i tanio nie jest synonimem tandety: dlaczego?

Dzięki skrupulatnemu poszukiwaniu wysokiej jakości materiałów oraz własnemu rozwojowi technologii, form i matryc, Maanta oferuje produkt premium za niewielką cenę.
Rdzeń tanich żaluzji pionowych wykonany jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne przez 365 dni w roku.
Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, jest długo testowany, aby zapewnić niezawodność i trwałość.

Nasza tkanina Braid5 jest wykonana z rdzeniem poliestrowym i jest wyjątkowo odporna na zginanie, a także przyjazna dla środowiska. Latem pomaga chronić przed upałem, a zimą izolować ciepło ścian.
Braid5 może zmniejszyć zużycie energii nawet o 33% i zablokować od 90% do 96% promieni UV!

Produkt dodany do listy życzeń