40% zniżki na nowy pawilon designu „Maistra” >>

Markiza pionowa EasyRoll v2 -- Standardowe Rozmiary
Markiza pionowa z haczykami i ramionami w komplecie

EasyRoll V2 to pionowa markiza z haczykami i ramionami w całości Made in Italy. To ekonomiczne, praktyczne, szybkie i mało inwazyjne rozwiązanie, które można zastosować na swoim tarasie, balkonie czy werandzie. Markiza pionowa z ramionami i hakami podłogowymi Kompatybilny z EasySwitch: przekształć swoją pionową markizę w przezroczystą markizę z PVC na...
 • spawane szwy
  spawane szwy
 • easyswitch
  easyswitch
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • cięcie cyfrowe
  cięcie cyfrowe
 • wind resistance 20 kmh
  wind resistance 20 kmh
 • ochrona przed słońcem
  ochrona przed słońcem
1 289,00 zł

Markiza Pionowa Reef Roll -- Standard
Markiza pionowa z kablami bocznymi w zestawie

ReefRoll to markiza pionowa z bocznymi linkami , która obniża temperaturę wewnątrz do 15°C. Jest to praktyczne, szybkie rozwiązanie, które można zastosować na werandach, pergolach, witrynach sklepowych, tarasach i balkonach . Dostępne również na wymiar, skonfiguruj online. Kable boczne ze stali nierdzewnej. Rolka o dużych wymiarach i płytkach mocujących...
 • spawane szwy
  spawane szwy
 • easyswitch
  easyswitch
 • 2 lata gwarancji
  2 lata gwarancji
 • cięcie cyfrowe
  cięcie cyfrowe
 • wind resistance 20 kmh
  wind resistance 20 kmh
 • ochrona przed słońcem
  ochrona przed słońcem
1 389,00 zł

Próbki tkanin Markiza pionowa

Poznaj innowacyjne tkaniny techniczne specjalnie opracowane i wybrane przez Maanta dla swoich namiotów premium!Wodoodporność Purishade® 270gRewolucyjna wodoodporna tkanina polipropylenowa, wynik wielu lat rozwoju i badań: absolutna wodoszczelność > 500mm słupa wody wysoka oddychalność > do 4 razy wyższa niż zwykłe tkaniny poliestrowe i akrylowe do...
4,53 zł

Spostrzeżenia

Dzięki standardowym rozmiarom markizy zwijane są znowu tanie!

Aby znów być oszczędnym, wielu producentów oszczędza na materiałach, jednak w Maanta jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny markiz zwijanych, po prostu produkując produkt w wielu standardowych rozmiarach.
Skorzystaj z tej zalety, aby nie stracić na jakości.

Do małych tarasów polecamy markizy rozwijane o małych wymiarach 200x250; 250x250. W przypadku werand i pergoli najczęściej wybieranymi przez naszych klientów modelami są: 300x250 i 400x300.

W naszym katalogu mamy 9 standardowych rozmiarów, które dają możliwość ponad 200 kombinacji rozmiarów, modeli i kolorów.
Jeśli jednak jesteś w szczególnej sytuacji, pamiętaj, że zawsze istnieje możliwość wykonania markizy opuszczanej na miarę.

Tanio i tanio nie jest synonimem tandety: dlaczego?

Dzięki skrupulatnemu poszukiwaniu wysokiej jakości materiałów oraz własnemu rozwojowi technologii, form i matryc, Maanta oferuje produkt premium za niewielką cenę.
Rdzeń tanich żaluzji pionowych wykonany jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne przez 365 dni w roku.
Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, jest długo testowany, aby zapewnić niezawodność i trwałość.

Nasza tkanina Braid5 jest wykonana z rdzeniem poliestrowym i jest wyjątkowo odporna na zginanie, a także przyjazna dla środowiska. Latem pomaga chronić przed upałem, a zimą izolować ciepło ścian.
Braid5 może zmniejszyć zużycie energii nawet o 33% i zablokować od 90% do 96% promieni UV!

FAQ

Nie, ponieważ wszystkie nasze modele produkujemy we własnym zakresie, są one również dostępne w niestandardowych rozmiarach.
Jednak standardowe rozmiary są zawsze dostępne do natychmiastowej dostawy, takie jak 400x300, a nie 300x250, 250x250, 300x300, 200x350 i wiele innych kombinacji...
Jeśli masz krótszą długość niż nasze standardowe rozmiary, nie martw się: nadmiar materiału może pozostać zawinięty w rolkę!

W modelu EasyRoll V2 haki są wliczone w cenę.
Idealnie nadają się do mocowania rolety do podłogi lub poręczy i są niezastąpione, aby roleta nie trzepotała nawet przy lekkim wietrze.
Odległość między otworami na oczy wynosi 4 cm, a śruby są dołączone do zestawu.

Produkt dodany do listy życzeń