Markiza pionowa EasyRoll v2 -- Standardowe Rozmiary

To Made in Italy markiza pionowa jest osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony. Dostępne w 3 różnych rodzajach...
273,00 €

Markiza Pionowa Reef Roll -- Standard

To Made in Italy markiza pionowa opadająca jest osłoną/osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony.Dostępne w 3...
333,06 €

Próbki tkanin Markiza pionowa

Poznaj innowacyjne tkaniny techniczne specjalnie opracowane i wybrane przez Maanta dla swoich namiotów premium!Wodoodporność WeatherTech 270gRewolucyjna wodoodporna tkanina polipropylenowa, wynik wielu lat rozwoju i badań: absolutna wodoszczelność > 500mm słupa wody wysoka oddychalność > do 4 razy wyższa niż zwykłe tkaniny poliestrowe i akrylowe do...
1,00 €

Dzięki standardowym rozmiarom markizy zwijane są znowu tanie!

Aby znów być oszczędnym, wielu producentów oszczędza na materiałach, jednak w Maanta jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny markiz zwijanych, po prostu produkując produkt w wielu standardowych rozmiarach.
Skorzystaj z tej zalety, aby nie stracić na jakości.

Do małych tarasów polecamy markizy rozwijane o małych wymiarach 200x250; 250x250. W przypadku werand i pergoli najczęściej wybieranymi przez naszych klientów modelami są: 300x250 i 400x300.

W naszym katalogu mamy 9 standardowych rozmiarów, które dają możliwość ponad 200 kombinacji rozmiarów, modeli i kolorów.
Jeśli jednak jesteś w szczególnej sytuacji, pamiętaj, że zawsze istnieje możliwość wykonania markizy opuszczanej na miarę.

Tanio i tanio nie jest synonimem tandety: dlaczego?

Dzięki skrupulatnemu poszukiwaniu wysokiej jakości materiałów oraz własnemu rozwojowi technologii, form i matryc, Maanta oferuje produkt premium za niewielką cenę.
Rdzeń tanich żaluzji pionowych wykonany jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu są one odporne na warunki atmosferyczne przez 365 dni w roku.
Każdy produkt, zanim trafi do sprzedaży, jest długo testowany, aby zapewnić niezawodność i trwałość.

Nasza tkanina Braid5 jest wykonana z rdzeniem poliestrowym i jest wyjątkowo odporna na zginanie, a także przyjazna dla środowiska. Latem pomaga chronić przed upałem, a zimą izolować ciepło ścian.
Braid5 może zmniejszyć zużycie energii nawet o 33% i zablokować od 90% do 96% promieni UV!

Produkt dodany do listy życzeń