OmbrelA to parasol z ekskluzywnym wzorem BegA !

Zwijany parasol z napędem elektrycznym , który może pokryć przestrzenie do 24 metrów kwadratowych , czyli o ponad 40% więcej niż w przypadku parasoli zmotoryzowanych do tej pory.

Dowiedz się z tego artykułu!


OmbrelA - Żeglarski parasol sygnowany przez BegA

Prezentujemy go w podglądzie na stronie Maanta: jest to prawdziwie innowacyjny i designerski produkt: zmotoryzowany zwijany parasol , zdolny do pokrycia przestrzeni do 24 metrów kwadratowych, czyli ponad 40% wyższa na dzień dzisiejszy przeznaczony do parasoli zmotoryzowanych. Jest objęta 4 patentami, zarówno na projekt, jak i na przyjęte rozwiązania techniczne.

Został zaprojektowany i zbudowany, aby dać możliwość przechylania zarówno głównej konstrukcji, jak i wysięgnika w celu nawijania tkaniny i w ten sposób będzie skutecznie chronić zarówno stożek cienia, jak i przed silnym wiatrem .

Kolejnym niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem technicznym wprowadzonym przez BegA jest z pewnością stałe naprężenie tkaniny osiągane przez obwód CtR. Dzięki takiemu ułożeniu poszycie będzie w stanie skutecznie walczyć z wiatrem i będzie miało większą odporność.

OmbrelA jest produkowany z satynowej stali nierdzewnej 304 w 3 różnych rozmiarach, 12-17-24 metrów kwadratowych.

Jest zmotoryzowany Somfy, a dzięki najnowszym technologiom można nim łatwo sterować za pomocą smartfona dzięki aplikacji Connexoon Terrace.

orientacyjne ceny parasol żeglarstwo ombrela maanta

Zostawiamy Ci link do strony: www.begaoutdoor.com

W celu uzyskania wszelkich informacji dotyczących produktu lub sieci sprzedaży prosimy o kontakt bezpośrednio z producentem BegA pod adresem: info@begaoutdoor.com

uchylny parasol żeglarski ombrela

Produkt dodany do listy życzeń