Jesień z Maantą: zniżka do 50 € na Solaria i Saill

Prezentujemy stworzenie eleganckiego dehor przy basenie w południowo-zachodniej Francji. Lato w Oksytanii charakteryzuje się słonecznymi i ciepłymi dniami, chociaż czasami zdarzają się deszcze, a zwłaszcza burze.
 
Nasz klient szukał więc eleganckiego, a zarazem funkcjonalnego rozwiązania do zacienienia basenu i strefy wypoczynkowej. Rozwiązanie, które pozwoliłoby stworzyć komfortowe zacienione miejsce, a jednocześnie chroniło przed deszczem i letnimi burzami.

Do pokonania były dwa obszary: część wypoczynkowa przy basenie z wiklinowym stołem i krzesłami oraz w pełni wyposażona kuchnia na świeżym powietrzu, z grillem i piecem opalanym drewnem. Krótko mówiąc, chodzi o to, aby jak najlepiej wykorzystać lato i chwile spędzone w towarzystwie.

Dynamizm żagli przewiewny
Wybranym rozwiązaniem jest gra dwóch żagli Solaria HDPE, jeden do przykrycia części wypoczynkowej, a drugi do przykrycia kuchni przy basenie.
Wybór koloru Graphite zapewnia dodatkowy cień, ale także nutę elegancji i współczesnego stylu, który idealnie pasuje do nowoczesnego domku. Nowoczesny wystrój wnętrza z antracytowymi tonami tworzy wyrafinowane i komfortowe środowisko.
Wybrana tkanina to HDPE: 320g polietylen pierwotny. Jest to idealny wybór do zacienienia, relaksu na chłodniejszym powietrzu i ochrony tarasu przed letnimi burzami i gradem.

Wzornictwo i trwałe akcesoria
Również akcesoria są w pełni skoordynowane. Klient wybrał maszty Ulisse o podstawą 75° i wykończeniu antracytowym. Produkt ten jest doskonałym połączeniem funkcjonalności i designu. Design, ponieważ jego eliptyczny profil, jak również nachylenie, sprawiają, że idealnie pasuje do nowoczesnego otoczenia willi. Funkcjonalne, ponieważ dzięki wielu punktom kotwiczenia klient mógł zakotwiczyć do konstrukcji kilka żagli. Dodatkowo, akcesoria do stężeń wiatrowych dodatkowo wyważyły konstrukcję.

Wybrane kotwy ścienne to Zestaw Muscle x3 i Zestaw Simple: dzięki lince żeglarskiej, zabarwionej na srebrno, która utrzymuje wszystko na miejscu, pozwalają na zabawę z wymiarami. Zestaw Muscle x3 zapewnia ekstremalną wytrzymałość kotwicy, podczas gdy linka zestawu Simple pozwala na zakotwiczenie żagla do masztu Ulysses umieszczonego nad basenem.

Dzięki Sebastien za podzielenie się z nami tymi wspaniałymi zdjęciami!

Zakupione produkty:
2 x SolariA Przeciwsłoneczny żagiel Graphite HDPE na miarę
1 x Ulisse - Maszt do żagli - antracyt - podstawą 75°
4 x Zestaw montażowy ścienny SimplE
1 x Zestaw montażowy ścienny Muscle x3: Śruby rzymskie z rolkami
1 x Śruba rzymska napinacz tylny

Produkt dodany do listy życzeń