Juan Carlos mieszka w Benicasim, mieście na wybrzeżu Walencji, znanym z pięknych, długich, piaszczystych plaż, które przyciągają turystów z całej Europy.

Aby zacienić swój taras, szukał rozwiązania, które zapewni cień przed letnim upałem, a jednocześnie będzie gustownie urządzone. Taras, który ma być zadaszony jest minimalistyczny, urządzony w sposób linearny i nowoczesny. Idealna przestrzeń na elegancką kolację lub popołudnie z przyjaciółmi.

Znajdź idealne rozwiązanie dla siebie z żaglami Made in Italy robionymi na wymiar
Żagiel, który został wybrany przez klienta to Solaria HDPE na wymiar, tak aby idealnie pasował do wymagań przestrzennych. Unikalne promieniste cięcie żagla Made in Italy w połączeniu z kolorem Cloud tworzą elegancką i wyrafinowaną instalację. Również dzięki instalacji świetlnej powstaje szykowna atmosfera, idealna na romantyczną kolację lub spotkanie z przyjaciółmi!

Wytrzymałość i elegancja: maszty i kotwy Maanta
Jako punkty zaczepienia wybierane są maszty Alu-Simple o zmiennej wysokości z kołnierzami ściennymi i wykończeniem antracytowym. Wersja z kołnierzami ściennymi umożliwia montaż żagla zacieniającego na tarasach i balkonach bez konieczności wiercenia otworów w podłodze lub tworzenia dedykowanych cokołów. Obroże wymagają jedynie wysokości ściany wynoszącej co najmniej 45 cm i to wszystko.
Zestaw Musclex3 został wybrany jako kotwienie ścienne, jest to najlepszy system kotwienia ściennego na rynku, zdolny do potrojenia siły naciągu przyłożonej do żagla.
Inne akcesoria zakupione przez Juana Carlosa to Uniwersalna knaga do nawijania liny, aby utrzymać strukturę w czystości i porządku.

Dziękuję Juan Carlos za podzielenie się z nami swoją instalacją, jest piękna!

Produkty:
1 x Żagiel Solaria HDPE na wymiar.
3 x Maszt Alu-Simple z kołnierzami ściennymi
3 x Uniwersalna knaga do nawijania liny
1 x Zestaw Musclex3Produkt dodany do listy życzeń
cookie