<<< Lato 2021 - Wielki Finał>>>
-10% na Easy Shade / -15% na Ulisse i Alu-SimplE słupach
DARMOWA wysyłka od 50 €. Oferta ważna do 20.09.
Faretto da esterno Easy Lamp Expand

Oprawa punktowa Easy Lamp do użytku na zewnątrz

3010101

Nowy

Zewnętrzna oprawa punktowa Easy Lamp to produkt techniczny o doskonałej konstrukcji, a jednocześnie praktyczny i o wysokich walorach estetycznych. Wykonany z wytrzymałego aluminium uzyskanego z jednego elementu, o mocy 1200 lumenów, posiada certyfikat IP66 i jest dostarczany już okablowany; wystarczy tylko  podłączyć go do gniazdka prądowego i od razu może oświetlać każdą przestrzeń zewnętrzną.

  • Moc 1 200 lumenów
  • Wyjątkowo odporny na warunki zewnętrzne certyfikat IP66
  • Wyposażony w uszczelnione okablowanie i przewód zewnętrzny o długości 3 m
  • Może być używany z każdym uchwytem montażowym Maanta
  • Nie wymaga montażu: podłącz do wtyczki i oświetl przestrzeń na zewnątrz! Łatwe przenoszenie!

Więcej szczegółów

54,95 €

Zamów teraz i odbierz w dniu...
24/09/2021 z UPS Carbon Neutral

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzji
w tym języku

Badania prowadzone w zakresie produktu idealnie dopasowującego się do żagli Maanta, zaowocowały zaprojektowaniem Easy Lamp        Ta zewnętrzna oprawa punktowa emituje oświetlenie o mocy 1200 lumenów.
Została zaprojektowana i wykonana z przeznaczeniem specjalnie dla przestrzeni zewnętrznych, a certyfikaty IP66 i wodoszczelność oprawy sprawiają, że jest produktem niezawodnym.
Transformator nie jest wymagany - wystarczy tylko podłączyć ją do sieci! Została wyposażona w wytrzymały kabel przeznaczony do użytku na zewnątrz, o długości 3 metry.
Wystarczy podłączyć ją do dowolnego gniazdka prądowego i gotowe. Dzięki temu może być również używana jako lampka przenośna - umożliwia bezproblemowe przenoszenie!
Prosty i nowoczesny design uzupełnia opis Easy Lamp!

Charakterystyka

Niesamowita wytrzymałość

Niesamowita wytrzymałość Easy Lamp wynika z jej konstrukcji: korpus jest uzyskiwany z jednego bloku aluminium poddawanego obróbce na tokarce.

Certificazione IP 66

Certyfikat IP 66, 3-metrowy kabel zewnętrzny i dołączona wtyczka sprawiają, że jest zalecany dla przestrzeni znajdujących się na zewnątrz budynków.

1200 lumenów

Emitowany strumień świetlny o wartości 1200 lumenów umożliwia efektowne oświetlenie, szczególnie w przypadku skierowania reflektora w stronę żagla przeciwsłonecznego, co zapewnia optymalny rozsył emitowanego światła.

3.metrowy kabel

Ponieważ oprawa Easy Lamp jest już wyposażona we wtyczkę i 3.metrowy kabel jest już gotowa do użycia i niezwykle praktyczna.

Recensioni

Lascia tu la prima recensione per questo prodotto! !

Zaakceptować
Używamy również plików cookie stron trzecich, które poprawiają jakość usług, nawigacji i promocjiWięcej informacji