Bezpłatne planowanie i pomoc dla Ciebie! >>

Jeśli masz na myśli żagiel roletowy , możesz zainteresować się dwoma rozwiązaniami Maanta.

CoR 2.0 i OmbrelA to zmotoryzowany żagiel i parasol, które można automatycznie zamykać. Odkryj jego mocne strony i zalety.

Zaawansowane technologicznie rozwiązanie o unikalnym designie!


Rolety najwyższej jakości tylko na Maanta!

Żagle roletowe to kategoria żagli, które weszły na rynek od 2000 roku. Oryginalny wynalazek jest dziełem Geralda Wurza, Austriaka, który opatentował pierwszy model przemysłowy pod koniec lat 90. Ale już w 2006 roku Andrea Bettega i Marco Bettega, partnerzy założyciele Maanta i Bega srl, zdeponowali swoją pierwszą wersję zwijanej markizy żaglowej z napędem.tende a vela avvolgibili

Od tego czasu minęło kilka lat, a produkt ewoluował w oparciu o różne zdobyte doświadczenia. W 2017 i 2018 roku pojawiły się dwa produkty, które uważamy za ostateczne w tej kategorii i są to CR 2.0 i OmbrelA .

CoR 2.0 znajduje się na górze rolet : jego obwód liny łączy się z CtR, opatentowanym systemem, który utrzymuje stałe i modułowe naprężenie tkaniny poszycia. Zalety tego wynalazku są niezliczone: napięta tkanina lepiej walczy z podmuchami wiatru, lepiej odprowadza wodę deszczową i gwarantuje większe bezpieczeństwo. Dzięki temu jesteśmy więc w stanie zbudować większe, do 70 metrów kwadratowych (gdy konkurencja osiągnie 50) i bezpieczniejsze żagle zwijane. Każdy KR 2.0 jest unikalnym elementem i jest budowany na zamówienie. Gama dostępnych tkanin jest rozszerzona, począwszy od najlepszego morskiego Dakronu, specjalnie dobranego przez światowego producenta, zapewniającego najlepszą odporność na promienie UV, po technologiczny Weathermax o szerokiej gamie kolorystycznej, zdolny do obniżenia temperatury o 37% poniżej CoR 2.0 jest napędzany przez Somfy, wiodącego światowego producenta. Jest wyposażony w specjalny anemometr Somfy, który kontroluje automatyczne zamykanie tkaniny w przypadku wykrycia nadmiernego wiatru.

cOr%202.0%20tenda%20a%20vela%20avvolgibi

Ceny rolet? Istnieją różnice w zależności od rodzaju zakotwienia i tkaniny, ale aby dać jedynie wyobrażenie spanometryczne, możemy ustalić cenę 200 euro za metr kwadratowy. Jeśli jesteś zainteresowany, nie wahaj się wysłać do nas e-maila, zadbamy o szczegóły.

Ceny orientacyjne

Nasze żagle rolowane są projektowane i szyte na miarę.

Ostateczne ceny zależą od rozmiaru żagla, rodzaju kotwic i wybranych akcesoriów.

Kilka przykładów cen:

System żagli zwijanych Cor 2.0 o powierzchni 30 mkw. 14 000 € , 60 mkw. żagiel kosztuje od około. 17 000 € .

Poniższy wykres przedstawia orientacyjną cenę dla różnych wykonalnych środków:

cennik orientacyjny kor 20

Wśród rolet zawieramy również OmbrelA . Ten parasol ogrodowy jest w pełni zmotoryzowany . Jego osobliwością są wzornictwo nawiązujące do klasycznej lampy biurkowej oraz zintegrowane innowacyjne rozwiązania. Maszt jest ruchomy, a wysięgnik rolera przechylany: połączenie tych elementów zapewnia, że ​​stożek cienia jest regulowany i może skutecznie chronić przed słońcem i wiatrem w każdych warunkach.

W przypadku nadmiernego wiatru OmbrelA zamknie się samoczynnie dzięki wykrywaniu wiatromierza i automatycznemu impulsowi w kierunku silnika Somfy, montowanego standardowo. Dzięki precyzyjnemu projektowi te wspornikowe zwijane żagle przeciwsłoneczne osiągają do 24 metrów kwadratowych, w porównaniu do maksymalnie 17 zakrytych przez konkurencyjne rolety przeciwsłoneczne.

Maanta, najlepszy wybór do rolet.

Produkt dodany do listy życzeń