Wolfgang mieszka w mieście w północno-zachodnich Niemczech. Klimat jest tu często chłodny i deszczowy. Rzeczywiście, Wolfgang musi osłonić miejsce na zewnątrz przed deszczem. Przestrzeń zewnętrzna, o której mowa, to taras przylegający do szklanej fasady domu, umeblowany stołem i krzesłami. Zamiarem jest spożywanie posiłków na zewnątrz lub w inny sposób cieszyć się tym tarasem nawet w czasie deszczu.

Wolfgang dokonał wyboru smart, lub postawił na wygodę, nie rezygnując z jakości produktu. Wybrany żagiel to jeden z naszych żagli Entry Level: EasyShade 2.0 white waterproof 4x4. Jak widać na zdjęciu, żagiel jest odpowiednio nachylony, aby umożliwić prawidłowy odpływ wody. Naprężenie jest doskonałe dzięki dwóm kątownikom zakotwiczonym na ścianie i kolejnym dwóm na słupach.


W ten sposób Wolfgang uzyskał elegancki, minimalistyczny teren zewnętrzny oraz dobrą ochronę przed deszczem za bardzo rozsądną cenę! Dziękujemy, że podzieliłaś się z nami tą piękną częścią swojego domu!

Related products

Ten wodoodporny i przeciwsłoneczny żagiel jest wersją wyjściową produktu i oferuje doskonały  stosunek jakościowo-cenowy. Bardzo łatwy montaż, główne cechy charakterystyczne - Krój horyzontalny - Poliester 160 gr/m2 - Szwy zapewniające wodoodporność  - Pierścienie ze stali nierdzewnej 316..Zapewnia optymalną ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem....
Produkt dodany do listy życzeń