Odkryj nowy ekologiczny dywan zewnętrzny „EF Maat”
W cenie od 249,00 zł!

Skuteczne i funkcjonalne zastosowanie żagli przeciwsłonecznych to właśnie pokrycie parkingów. Nasze zestawy parkingowe składają się z żagli przeciwsłonecznych oraz kijków Ulisse lub Alu-Simple.

Markizy żaglowe są bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnych zadaszeń lub zadaszeń na parkingi. Rezultatem jest elegancka, niezwykle skuteczna i ekonomiczna plandeka parkingowa.

Nasze zestawy zawierają:

  •     Żagle przeciwsłoneczne EasyShade (polecamy wersję oddychającą, bardziej odporną na wiatr i grad)
  •     kijki o zmiennej wysokości Ulisse lub Alu-Simple
  •     Zestaw do mocowania do ściany Muscle x3, aby wykorzystać każdą ścianę, w której można zakotwiczyć żagle


Jak naprawić kijki do żagli przeciwsłonecznych?

Nasze słupy zawierają już podstawę 90 ° lub 75 °, którą należy zamocować na betonowej powierzchni (wystarczy cokół o wymiarach ok. 60x60cm).

easyshade-parking-kit-modulo-base-ombreg

easyshade-parking-kit-modulo-base-ombreg

easyshade-parking-kit-modulo-base-ombreg

Related products

Alu Simple to maszt z przednim i tylnym korytarzem zaprojektowanym do regulacji wysokości i nachylenia żagli zacieniających przy zachowaniu stałego naprężenia i konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne. Alu Simple ma 290 cm wysokości i jest odporny na silne wiatry, rdzę i mgłę solną. Został zaprojektowany tak, aby przetrwać nawet w obszarach o...
159,00 zł
Ten przeciwsłoneczny żagiel jest wersją wyjściową produktu i oferuje doskonały  stosunek jakościowo-cenowy. Bardzo łatwy montaż, główne cechy charakterystyczne - Krój horyzontalny (pasy) - Tkanina 180 gr/mkw - Pierścienie ze stali nierdzewnej .. EasyShade Przewiewny to żagiel przeciwsłoneczny zabezpieczający przed wiatrem i gradem dzięki zastosowaniu...
135,37 zł
Zestaw kotwic do masztów Muscle Pole x3 zapewnia bardzo duże napięcie żagla dla zwiększenia odporności na wiatr i wodę Zestaw zawiera: Nakrętka T (użyteczna x Alu Simple) Śrubę oczkową męską Podkładka nylonowa 2 szekle w kształcie D Rolkę Rolkę z knagą 4 metry liny żeglarskiej Możliwość montażu w naszych słupach Ulisse i Alu Simple.
Produkt dodany do listy życzeń