Florian mieszka na północy Monachium w typowym domu w stylu skandynawskim o prostej, czystej konstrukcji. Chciałby pokryć swoją przestrzeń zewnętrzną z tyłu domu. Przed wejściem do domu znajduje się wybrukowany teren z dużym stołem, grillem i sofą na świeżym powietrzu.

Jest to front domu wychodzący na ogród, więc nie było potrzeby zamykania przestrzeni, ale po prostu ochrony przed letnim upałem, gdy w upalne dni w Bawarii potrzebujesz spokojnej przestrzeni, gdzie możesz zjeść obiad na zewnątrz i nie być narażonym na bezpośrednie działanie słońca.

Ponieważ przestrzeń zewnętrzna nie jest używana w zimnych i deszczowych miesiącach, Florian zdecydował się na żagiel cieniujący, który umożliwia spożywanie posiłków na świeżym powietrzu w miesiącach letnich.

Florian zdecydował się na radialny wzór żagla Solaria w kolorze grafitowym, aby stworzyć efekt optycznego kontrastu z lodową bielą bawarskiego domu. I wybrał żagiel trapezowy na miarę, tak aby pokryć dokładnie potrzebną przestrzeń.

Żagiel został zakotwiczony za pomocą naszych zestawów Muscle x3 z liną żeglarską w kolorze srebrnym bezpośrednio do frontu domu, podczas gdy przeciwległa strona została zakotwiczona do dwóch słupów Alu-Simple w kolorze antracytowym o podstawie 75°, aby nadać instalacji dynamiczny charakter. Bezpośrednio w ogrodzie wykonano dwa betonowe cokoły dla słupów.  

Żagiel został zainstalowany latem 2021 roku.


Dziękujemy Ci Florianie za przyjęcie nas do Twojego fantastycznego ogrodu!

Lista zakupionych produktów

1 x Solaria Trapez na wymiar - Graphite HDPE 320
2 x Maszt Alu-Simple Anthracite z podstawą 75°
2 x Uniwersalna knaga do nawijania liny
2 x Zestaw montażowy ścienny Muscle x3
1 x EasyShade Przewiewny kwadrat 4x4 w kolorze Graphite

Produkt dodany do listy życzeń
cookie