Brendolà | Winnica

Brendolà to nowa winiarnia, która odświeżyła swój wystrój w nowoczesnym stylu, mieszanka abstrakcyjnych obrazów, dużych szklanych żyrandoli, białej lady i kilku drewnianych elementów w stylu shabby chic. 

Właściciel wydał już sporo pieniędzy na remont wnętrza, ale wciąż istnieje potrzeba zadaszenia przestrzeni zewnętrznej zajmowanej przez stoliki dla tych klientów, którzy chcą wylegiwać się poza restauracją nawet w zimie. 

Właściciel chce ochrony przed deszczem, ale nie chce inwestować zbyt wiele. Dlatego decyduje się na wodoodporną linię Easyshade w kolorze białym, aby nadać światło przestrzeni zewnętrznej nawet w ciemne zimowe wieczory. Postanawia zakotwiczyć bok ściany za pomocą dwóch zestawów Muscle z beżowymi blatami. Na stronę na zewnątrz pomieszczenia decyduje się na dwa maszty Ulysses w kolorze antracytowym, aby nadać kontrast jasności żagla w kolorze białym. Nie ma zamiaru przebijać podłogi, bo to teren miejski, a winiarnia wychodzi na duży, ruchliwy plac. Postanowił więc zakotwiczyć dwa słupy Ulisse podstawami balastowymi Easy Ballast i wypełnić je płytami żwirowymi, które zdobią duże donice z roślinami i kwiatami, charakteryzujące ogródek zewnętrzny restauracji i wyznaczające jego granice. 

Instalacja została wykonana wiosną 2019 roku. Otrzymując wiele pozytywnych opinii od klientów na temat EasyShade i widząc, że przestrzeń zewnętrzna jest dobrze wykorzystana, właściciel zdecydował się zainwestować w żagiel Solaria Impermeable w kolorze kości słoniowej wiosną 2020 roku. Efekt jest magnetyczny i zachęcający, okładka solidna i jasna, wita wielu klientów w świeżej, nowej i bardzo eleganckiej atmosferze.


Zmiana na Solaria to kwestia kilku minut, wszystkie kotwice zostają dokładnie tam gdzie są, wystarczy wymienić żagiel.
 

Dziękujemy BrendOlà za podzielenie się z nami swoim doskonałym rozwiązaniem na umeblowanie i nadanie klasy przestrzeni zewnętrznej winiarni. Lista zakupionych produktów:

  • 1 x EasyShade 2.0 Waterproof Rectangle - kolor biały

  • 2 x Zestaw kotew ściennych Muscle w kolorze beżowym

  • 2 x podstawa Ulysses 75° - tyczka do żagli w kolorze antracytowym

  • 2 x EasyBallast - podstawa balastowa do słupów

  • 1 x Solaria Waterproof - Nasz najlepszy żagiel z radialnym cięciem - Kolor Ivory

Produkt dodany do listy życzeń