Jesień z Maantą: zniżka do 50 € na Solaria i Saill

Paolo mieszka w domu w zabudowie bliźniaczej w prowincji Treviso i chce osłona samochodu przed gradem, słońcem i w miarę możliwości również przed deszczem.

Miejsce parkingowe sąsiaduje z miejscem sąsiada, który nie jest obecnie zainteresowany inwestowaniem w budowę podwójnego garażu, więc Paweł przekonuje się, że żagle Maanta oferują solidną i trwałą osłonę bez konieczności fatygowania sąsiadów w celu ubiegania się o pozwolenia i upoważnienia budowlane.


Znalazł więc wszystko, czego potrzebował, by stworzyć swój własny parking dostosowany do potrzeb klienta. Przestrzeń jest duża, więc nie potrzebuje żagla na miarę, dlatego decyduje się na zamówienie standardowy żagiel zaciemniający Easyshade. Tkanina cieniująca w rzeczywistości umożliwia maksymalną ochronę przed gradem i zapewnia dużą stabilność nawet przy silnym wietrze. Zdecydowano się wówczas na kolor Graphite, który pasuje do tonacji bramy i tworzy kontrast z lodową bielą domu.

Następnie należy zamówić 2 x kit muscle x3 dla ściany domu i dwa słupy Alu-Simple z SIlver z podstawą 75° dla wolnej ściany. Używaj kijów Alu-simple z nieograniczona ilość punktów zaczepienia, więc możesz łatwo obliczyć ścieżkę słońca i zawsze trzymać samochód z dala od słońca. Wersja słupów Alu-Simple z podstawą 75° wnosi do całej instalacji dynamiczny i nowoczesny akcent.

 

Żagiel został zainstalowany wiosną 2020 roku.

 

Dziękujemy bardzo Paolo za umożliwienie nam zapoznania się z Twoim doskonałym rozwiązaniem parkingowym!

Produkt dodany do listy życzeń