Odkryj nowy ekologiczny dywan zewnętrzny „EF Maat”
W cenie od 249,00 zł!

Paolo mieszka w domu w zabudowie bliźniaczej w prowincji Treviso i chce osłona samochodu przed gradem, słońcem i w miarę możliwości również przed deszczem.

Miejsce parkingowe sąsiaduje z miejscem sąsiada, który nie jest obecnie zainteresowany inwestowaniem w budowę podwójnego garażu, więc Paweł przekonuje się, że żagle Maanta oferują solidną i trwałą osłonę bez konieczności fatygowania sąsiadów w celu ubiegania się o pozwolenia i upoważnienia budowlane.


Znalazł więc wszystko, czego potrzebował, by stworzyć swój własny parking dostosowany do potrzeb klienta. Przestrzeń jest duża, więc nie potrzebuje żagla na miarę, dlatego decyduje się na zamówienie standardowy żagiel zaciemniający Easyshade. Tkanina cieniująca w rzeczywistości umożliwia maksymalną ochronę przed gradem i zapewnia dużą stabilność nawet przy silnym wietrze. Zdecydowano się wówczas na kolor Graphite, który pasuje do tonacji bramy i tworzy kontrast z lodową bielą domu.

Następnie należy zamówić 2 x kit muscle x3 dla ściany domu i dwa słupy Alu-Simple z SIlver z podstawą 75° dla wolnej ściany. Używaj kijów Alu-simple z nieograniczona ilość punktów zaczepienia, więc możesz łatwo obliczyć ścieżkę słońca i zawsze trzymać samochód z dala od słońca. Wersja słupów Alu-Simple z podstawą 75° wnosi do całej instalacji dynamiczny i nowoczesny akcent.

 

Żagiel został zainstalowany wiosną 2020 roku.

 

Dziękujemy bardzo Paolo za umożliwienie nam zapoznania się z Twoim doskonałym rozwiązaniem parkingowym!

Related products

Alu Simple to maszt z przednim i tylnym korytarzem zaprojektowanym do regulacji wysokości i nachylenia żagli zacieniających przy zachowaniu stałego naprężenia i konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne. Alu Simple ma 290 cm wysokości i jest odporny na silne wiatry, rdzę i mgłę solną. Został zaprojektowany tak, aby przetrwać nawet w obszarach o...
159,00 zł
Ten przeciwsłoneczny żagiel jest wersją wyjściową produktu i oferuje doskonały  stosunek jakościowo-cenowy. Bardzo łatwy montaż, główne cechy charakterystyczne - Krój horyzontalny (pasy) - Tkanina 180 gr/mkw - Pierścienie ze stali nierdzewnej .. EasyShade Przewiewny to żagiel przeciwsłoneczny zabezpieczający przed wiatrem i gradem dzięki zastosowaniu...
135,37 zł
Zestaw kotwic do masztów Muscle Pole x3 zapewnia bardzo duże napięcie żagla dla zwiększenia odporności na wiatr i wodę Zestaw zawiera: Nakrętka T (użyteczna x Alu Simple) Śrubę oczkową męską Podkładka nylonowa 2 szekle w kształcie D Rolkę Rolkę z knagą 4 metry liny żeglarskiej Możliwość montażu w naszych słupach Ulisse i Alu Simple.
Płyty i uchwyty do montażu ściennego

Zestaw montażowy ścienny Muscle x3: Śruby rzymskie z rolkami

Maanta
164,43 zł 189,00 zł
Zestaw Muscle x3 zapewnia potrójną siłę wywieraną na linę dzięki możliwościom mechanicznym, uzyskiwanym dzięki zastosowaniu krążków linowych. Jest to z pewnością najbardziej skuteczny system napinania żagli przeciwsłonecznych,  gwarantujący ich zabezpieczenie przed wiatrem i lepszy odpływ wody deszczowej. Specyficzny, a jednocześnie łatwy w montażu....
Produkt dodany do listy życzeń