Markiza pionowa EasyRoll v2 -- Standardowe Rozmiary

To Made in Italy markiza pionowa jest osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony. Dostępne w 3 różnych rodzajach...
273,00 €

Markiza Pionowa EasyRoll V2 -- NA WYMIAR

To Made in Italy markiza pionowa opadająca jest osłoną/osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony.Dostępne w 3...
230,58 €

Markiza Pionowa Reef Roll -- Na Wymiar

To Made in Italy markiza pionowa opadająca jest osłoną/osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony. Dostępne w 3...
230,58 €

Markiza Pionowa Reef Roll -- Standard

To Made in Italy markiza pionowa opadająca jest osłoną/osłoną ekonomiczną, praktyczną, szybką i nierzucającą się w oczy, służącą do zmniejszenia ilości energii słonecznej (ciepła) dostającej się do pomieszczenia: w ten sposób możliwe będzie obniżenie temperatury wnętrza nawet do 15°C! Ten model łatwy w montażu i bardzo dobrze wyceniony.Dostępne w 3...
333,06 €

Easy Clear Na Wymiar
Markiza Pionowa Przezroczysta

Ta przezroczysta markiza jest osłoną przeciwdeszczową wykonaną z przezroczystego PVC "Clear 610g". "Easy Clear jest dostosowany do Twojej przestrzeni w sposób idealny.Szybko, ekonomicznie i skutecznie można zadaszyć balkony, tarasy, werandy i pergole!Bardzo wytrzymałe "PVC Clear" chroni przed wiatrem i deszczem, a jednocześnie zapewnia optymalny widok i...
230,58 €

Próbki tkanin Markiza pionowa

Poznaj innowacyjne tkaniny techniczne specjalnie opracowane i wybrane przez Maanta dla swoich namiotów premium!Wodoodporność WeatherTech 270gRewolucyjna wodoodporna tkanina polipropylenowa, wynik wielu lat rozwoju i badań: absolutna wodoszczelność > 500mm słupa wody wysoka oddychalność > do 4 razy wyższa niż zwykłe tkaniny poliestrowe i akrylowe do...
1,00 €

Dlaczego markiza pionowa?

Pionowe rolety Maanta przeznaczone są do montażu na zewnątrz. Jest to podstawowy wymóg, aby zablokować promienie słoneczne zanim zdążą one nagrzać powierzchnię naszego budynku lub powierzchnie okien, które chcemy chronić. Wynikiem tego jest wyraźna redukcja ciepła.
Markizy opuszczane to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które zastępuje markizy ramieniowe i wyróżnia się ponadprzeciętną wytrzymałością.

Dlaczego warto kupić markizę pionową Maanta?

Kupując markizę pionową Maanta bezpośrednio na stronie internetowej oznacza, że możesz usiąść wygodnie przy biurku i dokładnie zapoznać się z charakterystyką tkanin premium zastosowanych w różnych modelach z oferty.

W wyborze rozmiarów pomaga nam również technologia. Dzięki naszemu cyfrowemu, interaktywnemu konfiguratorowi mogą Państwo wybrać żagle na zamówienie, które są następnie obliczane bezpośrednio przez klienta według jego własnych potrzeb przestrzennych.

Po wybraniu modelu i rozmiaru, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, możesz liczyć na szybką i ekologiczną dostawę za pośrednictwem naszej zaufanej firmy kurierskiej.

Jakie modele mogę wybrać?

Dostępne są trzy modele, różniące się sposobem montażu.

  • Easy Roll V2 to ewolucja poprzedniej rolety pionowej, dostępna na zamówienie i z regulowanymi ramionami.
  • Reef Roll to rozwiązanie z liną stalową, po której zsuwa się w dół lub w górę. Może być napędzany silnikiem bez konieczności angażowania elektryka, ponieważ silnik jest wyposażony w akumulator. Co więcej, można nim sterować bezpośrednio z poziomu smartfona.
  • Trzeci model pionowej markizy zewnętrznej dostępny z prowadnicami bocznymi, aby lepiej zamknąć przestrzeń zewnętrzną. Stosowany w pergolach w zależności od potrzeb tworzy zamkniętą przestrzeń.

Reef Roll i trzeci model markizy pionowej są kompatybilne z technologią Easy Switch. 
Zmiana tkaniny, która pozwala na wymianę istniejącej na inną lub Crystal, przezroczysta tkanina PCV, która pozwala na ocieplenie np. balkonu tworząc werandę na zimę.
Tkanina markiz opuszczanych jest specjalnie zaprojektowana, aby chronić przed promieniami UV i jednocześnie zapewnić optymalną cyrkulację powietrza. W ten sposób nigdy nie wystąpi straszny "efekt mgły cieplnej". Istnieją dwa modele, Weathertech i Braid5: dowiedz się więcej klikając tutaj.
Zapoznaj się z rozmiarami i kolorami, skonfiguruj wymiary, wybierz markizę pionową i stwórz swój cienisty raj na balkonie!

Produkt dodany do listy życzeń