Z kodem DOUBLEXMAS otrzymasz dodatkowe 10% rabatu i darmową wysyłkę! Zobacz szczegóły

Wodoodporne markizy żaglowe i zestaw słupów Alu-SimplE dla domu prywatnego

Alessandro skontaktował się z nami entuzjastycznie na temat stosunku jakości do ceny produktów: „Chłopaki: jak otrzymujecie te ceny? Nie mogę nawet prosić o zniżkę!”
W dzisiejszych czasach sekretem jest zrozumienie, co robić, jak to robić i gdzie to robić, aby mieć to lepsze niż „standardowy” produkt, który ma każdy, nawet ci, którzy nic nie rozumieją w branży. Cena to tylko konsekwencja!
Możesz również zobaczyć kilka filmów z tej strony: wodoodporny EasyShade, zestaw ścienny i kijki Alu Simple. Sam oceń wynik!

Related products

Alu-SimplE - Maszt do żagli... Alu-SimplE - Maszt do żagli... 2
Subito disponibile
1 628,10 zł 1 809,00 zł
Aluminiowy maszt do żagli Alu-Simple to pierwszy techniczny maszt jaki kiedykolwiek opracowano dla markiz żaglowych.Maanta prowadzi wyłączną sprzedaż tego produktu od 2016 roku - Aluminium lakierowane proszkowo - Zmienna wysokość żagli - Akcesoria w zestawie ..Został opracowany i zrealizowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie zarówno w zakresie żagli...
Zestaw montażowy ścienny... Zestaw montażowy ścienny... 2
Subito disponibile
Płyty i uchwyty do montażu ściennego

Zestaw montażowy ścienny SimplE - INOX / OCYKOWANY

Maanta
112,76 zł
Uchwyt montażowy ścienny SimplE został zaprojektowany w celu zagwarantowania najwyższej funkcjonalności przy bezkonkurencyjnej cenie.W odróżnieniu od innych zestawów dostępnych w sprzedaży, preferowaliśmy opracowanie własnego rozwiązania montażowego, odpowiednio zwymiarowanego dla obciążeń, którym żagle przeciwsłoneczne są poddawane.Dlatego właśnie...
Produkt dodany do listy życzeń