Wodoodporne markizy żaglowe i zestaw słupów Alu-SimplE dla domu prywatnego

Alessandro skontaktował się z nami entuzjastycznie na temat stosunku jakości do ceny produktów: „Chłopaki: jak otrzymujecie te ceny? Nie mogę nawet prosić o zniżkę!”
W dzisiejszych czasach sekretem jest zrozumienie, co robić, jak to robić i gdzie to robić, aby mieć to lepsze niż „standardowy” produkt, który ma każdy, nawet ci, którzy nic nie rozumieją w branży. Cena to tylko konsekwencja!
Możesz również zobaczyć kilka filmów z tej strony: wodoodporny EasyShade, zestaw ścienny i kijki Alu Simple. Sam oceń wynik!

Related products

Alu Simple to maszt z przednim i tylnym korytarzem zaprojektowanym do regulacji wysokości i nachylenia żagli zacieniających przy zachowaniu stałego naprężenia i konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne. Alu Simple ma 290 cm wysokości i jest odporny na silne wiatry, rdzę i mgłę solną. Został zaprojektowany tak, aby przetrwać nawet w obszarach o...
Płyty i uchwyty do montażu ściennego

Zestaw montażowy ścienny SimplE - INOX / OCYKOWANY

Maanta
112,77 zł
Uchwyt montażowy ścienny SimplE został zaprojektowany w celu zagwarantowania najwyższej funkcjonalności przy bezkonkurencyjnej cenie.W odróżnieniu od innych zestawów dostępnych w sprzedaży, preferowaliśmy opracowanie własnego rozwiązania montażowego, odpowiednio zwymiarowanego dla obciążeń, którym żagle przeciwsłoneczne są poddawane.Dlatego właśnie...
Produkt dodany do listy życzeń