Simone mieszka w Rzymie i uwielbia grać w tenisa stołowego, zwłaszcza na zewnątrz, kiedy zaczyna się wiosna i dni stają się cieplejsze. Ma miejsce na zewnątrz, gdzie mógłby umieścić swój stół do tenisa stołowego, ale słońce może być problemem! Ponadto przestrzeń, którą należy pokryć, jest w takim położeniu, że wstawianie innych konstrukcji byłoby zbędne i zabierało cenną przestrzeń. Styl domu byłby również kompromisowy: biały i z kamiennymi detalami (takimi jak podłoga w przestrzeni do pokrycia) dom i wejście są w klasycznym stylu, który również chce być trochę domkiem.

 

Nasze rozwiązanie? Oddychający żagiel Solaria premium z tkaniny Meshnet HDPE, kolor kości słoniowej pasujący do domu. Simone nie chce stawiać słupów ani innych konstrukcji na podłodze, więc wybiera dla niego żagiel wykonany na zamówienie: kształt jest trapezowy, aby dopasować się do jego dehorów. W ten sposób kotwicowiska żagli są na ścianie: Simone ha utilizzato sia il Kit Parete Muscle x3 con moltiplicatore di forza sia il Kit Parete Simple con il tirante tenditore e i moschettoni.

Brak słupów o regulowanej wysokości może być ograniczający, ponieważ nie będzie można przesunąć żagla zgodnie z godzinami nasłonecznienia, aby dostosować zacieniony obszar. Niemniej jednak Efekt końcowy jest bardzo ładny: Solaria jest dość duża i tworzy ogromny obszar cienia. Ponadto jego trapezowy kształt przypomina latawiec.

Simone nie musiał instalować żadnych dużych konstrukcji, a dzięki większej prostocie żagla cieniującego Solaria może uprawiać swoje hobby bez obaw o letnie słońce. Dziękuję Simone, że podzieliłaś się z nami swoją piękną instalacją. Gratulacje!

Related products

Solaria Przeciwsłoneczny to promieniście cięty żagiel zacieniający wykonany z oddychającej tkaniny Meshnet® HDPE 320, która chroni przed intensywnym upałem i gradem oraz zabezpiecza przed promieniowaniem UV i silnym wiatrem. Jest to idealne rozwiązanie do osłaniania obszarów zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy, penthousy i miejsca parkingowe. Cięcie...
Płyty i uchwyty do montażu ściennego

Zestaw montażowy ścienny Muscle x3: Śruby rzymskie z rolkami

Maanta
164,43 zł 189,00 zł
Zestaw Muscle x3 zapewnia potrójną siłę wywieraną na linę dzięki możliwościom mechanicznym, uzyskiwanym dzięki zastosowaniu krążków linowych. Jest to z pewnością najbardziej skuteczny system napinania żagli przeciwsłonecznych,  gwarantujący ich zabezpieczenie przed wiatrem i lepszy odpływ wody deszczowej. Specyficzny, a jednocześnie łatwy w montażu....
Produkt dodany do listy życzeń