REEF ROLL DLA SUNLODGE MOBILE HOMES

Dziś zabieramy Was do Sunlodge w Cavallino Treporti.

Jak widać na zdjęciach, ten kemping oferuje piękne drewniane domki do pozostania. Aby jak najlepiej wykorzystać swój urlop, stworzyli m.in. balkon strefa relaksu ze stołem, dzięki czemu można spokojnie dzielić chwile z rodziną.

Jedynym problemem były te duże otwory z przodu co pozwalało, zwłaszcza o zachodzie słońca, na wnikanie promieni słonecznych, zakłócających wszelkie kolacje i chwile konwiktowe.

Mark skontaktował się z nami, ponieważ potrzebował stworzyć wszechstronnie zacieniony obszar, bez wpływu na widok z wnętrza.

Najlepszym rozwiązaniem dla Państwa potrzeb jest namiot zrzutowy Reef Roll w połączeniu z tkaniną Braidd5®.

Reef Roll to zdecydowanie dobra inwestycja.

Dzięki niemu goście kempingu mogą dowolnie regulować wysokość namiotu wrzutowego. Dzięki temu będą mieli pewność, że o każdej porze dnia zapewnią zacienione i osłonięte miejsce. Instalacja jest prosta, wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją. Ponadto można wybrać różne rodzaje tkanin w zależności od potrzeb. Dzięki praktycznemu Easy Switch, wystarczy wymienić tylko tkaninę, w wyniku czego powstaje namiot zrzutowy nadający się na wszystkie pory roku.

Tkanina Braidd5®, z 5% otwarciem tkaniny, to najlepszy wybór dla Marka.

Ten rodzaj tkaniny oferuje osłona przed słońcem, prywatność, ale dzięki otwarciu wątku tkaniny, od wewnątrz będzie można cieszyć się widokiem na zewnątrz.

Mark jest bardzo zadowolony z ich zakupu i chciał podzielić się z nami rezultatem, wysyłając zdjęcia, które widzicie.

Naszym zdaniem namioty wrzutowe Reef Roll podniosły piękno tych mobilnych domów, a przede wszystkim poprawiły pobyt klientów.

Wielkie podziękowania dla całej firmy Sunlodge za uczynienie nas częścią ich kempingu!

Lista zakupionych produktów:

      •   16 Zasłony rolowane w połączeniu z tkaniną Braidd5® Cloud/White

Produkt dodany do listy życzeń