Zmotoryzowane zwijane żagle przeciwsłoneczne do zakrycia tarasu restauracji „Peccati della Terra”

Idealna stocznia do przetestowania nowego patentu CoR 2.0! Mario prowadzi bardzo znane gospodarstwo rolne na wzgórzach Vicenza i ma taras z „atomowym” widokiem, w tym kominkiem, gdzie przez 12 miesięcy w roku na rożnie gotowane są pyszne weneckie przysmaki!

Kilka skał: potrzeba, aby woda nie przedostała się między budynek a taras (ale żagle są wklęsłe!), 163 metry kwadratowe, ale do przykrycia tylko dwoma żaglami, położenie na dużej wysokości, a zatem wystawione na wiatr, przewód kominowy przyległy do żagli.

Wiemy, że żadna inna szalona osoba (jeśli nie austriacki zawodnik, którego uwielbiamy i przed którym zawsze zdejmujemy czapki) nie byłaby w stanie osiągnąć czegoś takiego, dlatego wkraczamy w projekt na oślep.

Dla środkowej wklęsłości żagla 1, która opada dokładnie przy wejściu do pomieszczenia, robimy specjalny otwór w dachu, który następnie izolujemy.

W przypadku komina projektujemy żagiel tak, aby był oddalony o 80 centymetrów, aby nie był zanieczyszczony sadzą.

Do 14-metrowych bomów rolowanych... no cóż, postanowiliśmy stworzyć nasz nowy bom z wewnętrznym pseudonimem Delta. Istnieją pewne tajemnice konstrukcyjne, których nie ujawniamy, ponieważ przed dotarciem do nowej matrycy i wykonaniem tej najnowszej formy… musieliśmy wcześniej zrobić 3 więcej!

W przypadku napinania dużych powierzchni polegamy na nowym patencie Cor 2.0, który zwiększa moc CtR (stałe zwolnienie naciągu) biorąc pod uwagę jego rozmiar.

Dowód 9 dla wielu innowacji… wynik? Mimo podmuchów wiatru w październiku 2018 (wiatr 40 węzłów) poradziła sobie ze wszystkim bez najmniejszego problemu… i rzucamy wyzwanie każdemu, kto trafi na taki wynik wodoodpornymi żaglami zwijanymi!

vela avvolgibile motorizzata per copertura plateatico ristorante

tenda a vela per copertura terrazzi ristoranti

vele per copertura terrazzi ristoranti

ancoraggio palo inox vele ombreggianti

Produkt dodany do listy życzeń