Z kodem DOUBLEXMAS otrzymasz dodatkowe 10% rabatu i darmową wysyłkę! Zobacz szczegóły

Zmotoryzowane zwijane żagle przeciwsłoneczne do zakrycia tarasu restauracji „Peccati della Terra”

Idealna stocznia do przetestowania nowego patentu CoR 2.0! Mario prowadzi bardzo znane gospodarstwo rolne na wzgórzach Vicenza i ma taras z „atomowym” widokiem, w tym kominkiem, gdzie przez 12 miesięcy w roku na rożnie gotowane są pyszne weneckie przysmaki!

Kilka skał: potrzeba, aby woda nie przedostała się między budynek a taras (ale żagle są wklęsłe!), 163 metry kwadratowe, ale do przykrycia tylko dwoma żaglami, położenie na dużej wysokości, a zatem wystawione na wiatr, przewód kominowy przyległy do żagli.

Wiemy, że żadna inna szalona osoba (jeśli nie austriacki zawodnik, którego uwielbiamy i przed którym zawsze zdejmujemy czapki) nie byłaby w stanie osiągnąć czegoś takiego, dlatego wkraczamy w projekt na oślep.

Dla środkowej wklęsłości żagla 1, która opada dokładnie przy wejściu do pomieszczenia, robimy specjalny otwór w dachu, który następnie izolujemy.

W przypadku komina projektujemy żagiel tak, aby był oddalony o 80 centymetrów, aby nie był zanieczyszczony sadzą.

Do 14-metrowych bomów rolowanych... no cóż, postanowiliśmy stworzyć nasz nowy bom z wewnętrznym pseudonimem Delta. Istnieją pewne tajemnice konstrukcyjne, których nie ujawniamy, ponieważ przed dotarciem do nowej matrycy i wykonaniem tej najnowszej formy… musieliśmy wcześniej zrobić 3 więcej!

W przypadku napinania dużych powierzchni polegamy na nowym patencie Cor 2.0, który zwiększa moc CtR (stałe zwolnienie naciągu) biorąc pod uwagę jego rozmiar.

Dowód 9 dla wielu innowacji… wynik? Mimo podmuchów wiatru w październiku 2018 (wiatr 40 węzłów) poradziła sobie ze wszystkim bez najmniejszego problemu… i rzucamy wyzwanie każdemu, kto trafi na taki wynik wodoodpornymi żaglami zwijanymi!

vela avvolgibile motorizzata per copertura plateatico ristorante

tenda a vela per copertura terrazzi ristoranti

vele per copertura terrazzi ristoranti

ancoraggio palo inox vele ombreggianti

Produkt dodany do listy życzeń